ПОЛОНСЬКА РАЙОННА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

03 червня 2016 року                                         Полонне                                              № 18/04-19/16

Про скликання восьмої
сесії районної ради VII скликання

Керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Скликати восьму сесію районної ради сьомого скликання з 24 червня 2016 року.
2. Провести пленарне засідання восьмої сесії районної ради сьомого скликання 30 червня 2016 року о 10.00 год. у приміщенні адмінбудинку по питаннях:
2.1. Звіт про виконання районного бюджету за I квартал 2016 року (доповідає начальник управління фінансів Полонської райдержадміністрації Сенько С.З.);
2.2. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік (доповідає начальник управління фінансів Полонської райдержадміністрації Сенько С.З.).
3. Затвердити графік проведення засідань постійних комісій районної ради (додаток 1).
4. На сесію запросити депутатів районної ради, заступників голови районної державної адміністрації, депутатів обласної ради, сільських голів, голів об’єданих територіальних громад, начальника Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури, начальника поліції Полонського ВП Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області.
5. Керуючому справами виконавчого апарату районної ради (СВІТАКУ Ю.Є.) організувати публікацію повідомлення про скликання сесії районної ради в газеті «Новий шлях».
З матеріалами восьмої сесії районної ради можна ознайомитись на офіційному сайті Полонської райдержадміністрації poladm.gov.ua.

Голова ради                                                                                                                         О. Янчук

до розпорядження голови
районної ради від 09.02.16р.
№ 18/04-19/16

1. Постійна комісія районної ради
з питань регламенту, організації роботи
районної ради, депутатської діяльності
та етики та тимчасову робочу комісію з
питань розробки регламенту                                                                     24.06.2016 року - 09.00 год.

2.Постійна комісія районної ради
з питань агропромислового комплексу ,
промисловості, будівництва,
транспорту, зв’язку, комунального
господарства                                                                                            24.06.2016 року - 11.00 год.

3. Постійна комісія районної ради з
питань законності, правопорядку,
охорони навколишнього природного
середовища та місцевого самоврядування,
запобігання та врегулювання конфлікту
інтересів                                                                                                  24.06.2016 року - 14.00 год.

4. Постійна комісія районної ради
з питань освіти, культури, охорони
здоров’я, соціального захисту,
сім’ї, молоді, спорту та туризму                                                                  29.06.2016 року - 09.00 год.

5. Постійна комісія районної ради
з питань планування, бюджету і фінансів,
розвитку підприємництва та управління
спільною власністю територіальних
громад району                                                                                          29.06.2016 року- 13.00 год.

6. Засідання президії районної ради                                                         30.06.2016 року - 09.00 год.