0030

14 (1) жовтня наша Церква святкує особливе і надзвичайно важливе свято церковного року, в якому Церква вказує на безмірну любов Матері нашого Господа до своїх дітей і запрошує усіх до того, щоб увійти без вагань у тінь її покрову, в якому є безпечний захист і пристань спасіння.

Саме в цей знаковий для українського народу день, у свято Покрови Божої Матері на Полонській землі урочисто представлено громаді інформаційно-популяризаційний стенд «Україна Соборна». Він є даниною пам’яті та відновлення історичної справедливості, символом того, що Україна була, є і буде цілісною, незалежною та Соборною державою.

Урочистості з відкриття стенду розпочалися з Державного гімну України. До присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Анатолій Рибачок, також до вітального слова долучилися голова районної ради Ярослав Шпег, перший заступник Полонського міського голови Сергій Олійник та начальник департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Олег Фасоля.