Изображение 007

Дніпродзержинська міська дитяча громадська організація «Солнечый мир» та Дніпропетровська обласна дитяча громадська організація «Правозащитный союз «Допоможемо дітям»» звертається до жителів Полонського району з проханням здійснити гуманітарну допомогу дітям із зони антитерористичної операції, дітям із дитячих будинків, інтернатів, притулків, реабілітаційних центрів, сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах в Донецькій та Луганській областях. Діти потребують продукти харчування, одяг, взуття, медикаменти, миючі засоби, засоби особистої гігієни, канцтовари, оргтехніку та побутову техніку.

Ці дитячі організації знають, що Ви допомагаєте та захищаєте права дітей і Вам не байдужа доля дітей із східної частини України, де зараз проходять військові дії. Дана акція «Помощь детям востока Украины. Если не мы, то кто?» проводиться з метою здійснення однолітками гуманітарної допомоги. Збір допомоги відбувається в приміщеннях дитячого комплексу «Солнечный мир» за адесом: м. Дніпродзержинськ, пр. Маршала Жукова, 7-Б.

ОРГАНІЗАЦІЇ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО ВАС З НАДІЄЮ ТА ПРОХАННЯМ ДОПОМОГТИ ДІТЯМ-СИРОТАМ СХОДУ УКРАЇНИ.

Контактна інформація: тел. 096-169-08-83; 063-284-86-66; 068-522-92-73.

e-mail:trofimov0034@mail.ru