22 листопада 2014 року в Полонному відбулася хода до Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору. О 16.00 год. полончани приєдналися до Всеукраїнської акції «Запали свічку».

На заходах були присутні голова районної державної адміністрації Анатолій Рибачок, перший заступник міського голови Сергій Олійник та заступник голови районної ради Олексій Бобров. Котрий наголосив, що наша держава понесла неймовірні національні втрати. Голодомор був використаний для знищення фізичного та інтелектуального генофонду українців. Численні жертви серед мирного населення , важкі поневіряння, неймовірні страждання, які довелося пережити нашим краянам стали найтрагічнішою сторінкою в історії Полонського краю.

Але, навіть, в ті страшні часи, тисячі українців боролися, зокрема зі зброєю в руках, відстоювали своє право на свободу та життя.