З метою покращення та вдосконалення ефективності роботи, професійного рівня обслуговування населення міста, нагляду за дотриманням прав, безпеки, забезпечення якості надання медичної допомоги, освіти, культури, додержання етичних та правових принципів здійснення фінансово-господарської діяльності закладів освіти, культури, охорони здоров'я, де суспільні відносини, що належать до предмету правового регулювання Конституції України, Цивільного кодексу України, , Господарського кодексу України, законів України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», Закону «Про місцеве самоврядування», «Про заклади охорони здоров'я та медичне обслуговування», «Про освіту», «Про культуру» та інших нормативних актів України було створено «Наглядову раду за дотриманням законодавства в органах місцевого самоврядування і на об'єктах державної та комунальної власності, що знаходиться на території м. Полонного, громадського формування «Народна самооборона майдану» при Полонській міській раді».

Командир громадського формування «Народна самооборона майдану» при Полонській міській раді Цюпенко Олег Володимирович тел. 096 492 54 54