ПОЛОНСЬКА РАЙОННА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

01 жовтня  2015 року            Полонне             33/04-19/15

Про скликання сорок сьомої (позачергової)

сесії районної ради VI скликання

Керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  сорок сьому (позачергову)  сесію районної ради шостого скликання   16 жовтня  2015  року по питанню «Провнесення змін до районного бюджету на 2015 рік».

2. Провести пленарне засідання сорок сьомої (позачергової)  сесії районної ради шостого скликання  о 10.00 год. у приміщенні адмінбудинку.

3.  На сесію запросити депутатів районної ради, голову районної державної адміністрації та його заступників, начальників управлінь,    відділів райдержадміністрації, депутатів обласної ради, сільських, селищного та міського голів, прокурора Полонського району, начальника Полонського РВ УМВС  України в Хмельницькій області.

4. Внести зміни до розпорядження голови районноїради від 21вересня 2015року № 30/04-19/15 «Про скликання сорок сьомої(позачергової)сесії районної  ради VIскликання», замінивши в тексті розпорядження слова «сорок сьому» на слова «сорок восьму».

(З матеріалами сесії можна ознайомитись на офіційному веб – сайті Полонської районної ради www. radapl.km.ua).

Голова ради                                                           Я. Шпег